Góry Wartości – zapowiedź spotkania z Anną Czerwińską

gory-wartosci-aniaWe wtorek, 29 stycznia o godz. 18.30 trzecie spotkanie z cyklu „Góry wartości”. Tym razem gościem 1Piętra będzie Anna Czerwińska – kobieta, która dla swojej pasji porzuciła farmację. Na spotkanie obowiązują zapisy. W tej chwili nie ma już miejsc.

Pierwsze 170 osób otrzyma mailowe potwierdzenie będące jednocześnie wejściówką.

Anna Czerwińska – polska alpinistka i himalaistka, zdobywczyni siedmiu ośmiotysięczników i Korony Ziemi. Uczestniczyła w wyprawach wspinaczkowych m.in. z Wandą Rutkiewicz i Krystyną Palmowską. Z zawodu jest doktorem nauk farmaceutycznych, lecz porzuciła go dla gór, które są jej największą pasją. Obecnie prowadzi firmę, która sprowadza z Indii ubrania, biżuterię oraz inne orientalne produkty.

gory-wartosci-aniaTermin: 29 stycznia 2013 roku
Godzina: 18.30
Miejsce: 1Piętro
Adres: ul. Foksal 11, Warszawa

„W odpowiedzi na głosy, które dotarły do nas po spotkaniach, uruchomimy na korytarzu rzutnik z ekranem dla 30-40 osób, które nie zmieszczą się w sali głównej. Jednocześnie informujemy, że ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników spotkania, ograniczamy liczbę osób” – piszą organizatorzy.

„Góry wartości” to cykl comiesięcznych spotkań z wybitnymi alpinistami i himalaistami, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami ze wspinaczki wysokogórskiej, opowiadają o tym, że alpinizm to nie tylko sport, zmaganie z siłami natury czy intensywny trening, lecz również zgłębianie piękna natury, praca nad charakterem oraz rozwój duchowy. Tytuł „Góry wartości” oznacza trudną drogę człowieka poszukującego sensu życia. Bo przecież każdy z nas, niczym himalaista zdobywający szczyt w skrajnie niesprzyjających warunkach, walczy ze swoimi słabościami.

Pierwszym gościem cyklu był Leszek Cichy – guru himalaizmu, pierwszy zdobywca Mount Everestu zimą. W grudniu rozmawialiśmy z Kingą Baranowską. W lutym 1Piętro będzie gościło Michała Kochańczyka.


Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

UWAGA! Jeśli chcesz odpowiedzieć na wybrany komentarz kliknij przycisk "Odpowiedz" znajdujący się bezpośrednio pod tym komentarzem.

Komentarz

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>