Bieg dla Słonia – zdjęcia z konkursu

Oto zdjęcia wyróżnione w konkursie. Niektóre nawet z solidnym opisem i relacją.

I miejsce – Karolina Jońska
„Drogą klasyczną”, czyli Bieg dla Słonia w Chorzowie

Bieg dla Słonia, Chorzów Park Śląski 7.08.2013

Bieg dla Słonia, Chorzów Park Śląski 7.08.2013

„To jedno z wspanialszych wydarzeń w moim życiu, naprawdę. Zdjęcie jest kolażem najlepszych momentów z biegu. Niestety, nie mam żadnego zdjęcia samego ‚biegnięcia’, bo byłam tak skupiona na tej czynności, że pstrykanie fotek było chyba ostatnią rzeczą, o której myślałam 😀

Krótki komentarz do zdjęcia: zdjęcie w prawym górnym rogu jest dowodem na to, że marzenia się spełniają. Jednym z moich marzeń było uściśnięcie ręki Zdobywcy, udało się! Gratulacje złożyłam Adamowi Bieleckiemu, język mi się plątał, ale się udało 🙂 Niestety, nie udało mi się pogratulować Arturowi Małkowi, bo skutecznie przede mną uciekał :)) Dwie uśmiechnięte buzie w trzecim rzędzie to ja i moja Koleżanka Marta, która ze mną biegła, a uśmiech, który sam się pchał na twarz jest sfotografowany tuż po przebiegnięciu mety (hura!!! udało się!!!) No i pewnie największa tajemnica „kategoryczny zakaz spożywania słonecznika”, kto korzystał z szatni przed/po biegu na pewno go widział. Zagadką jest dla nas ten zakaz, po dziś dzień, ale rozbawił nas setnie. Aaaa a te nogi, jedna w bandażu, to moja, a w niebieskich spodniach mojej koleżanki, to zdjęcie z pociągu relacji Częstochowa-Chorzów, bo to w właśnie z Częstochowy przybyłyśmy przebiec dla Słonia. I mam nadzieję, że właśnie taki gest wykonywał Artur Hajzer, gdy ujrzał nas na mecie, oczywiście zaraz po tym, jak pozbierał się z podłogi po tarzaniu się ze śmiechu, ze mnie, oczywiście :D”

II miejsce – Gosia Młodziejewska
Spontaniczny Bieg dla Słonia w Poznaniu

bieg dla slonia poznan1

bieg dla slonia poznan2bieg dla slonia poznan3

III miejsce – Agata Spietelun
„Nadmorsko”, czyli Bieg dla Słonia w Trójmieście

Bieg dla Słonia Trójmiasto

Miejsce: Molo Brzeźno – Jelitkowo i plażą z powrotem do Brzeźna

Pobiegli z nami (od lewej): Marcin Kaczkan, Robert Szymczak, Jerzy Natkański a także podopieczni Fundacji Pokonaj Raka i koszulka z podpisami uczestników pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I- Adama Bieleckiego i Janusza Gołębia oraz Agnieszki Bieleckiej (kierownika bazy) i Artura Hajzera (kierownika wyprawy).

Wyróżnienie – Jerzy Natkański (z Fundacji Kukuczki)
Również z Biegu dla Słonia w Trójmieście

P1070970m


Tagi:

Dołącz do dyskusji!

  1. Gosia napisał(a):

    Gratulację dla Wszystkich !!!!
    Gosia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

UWAGA! Jeśli chcesz odpowiedzieć na wybrany komentarz kliknij przycisk "Odpowiedz" znajdujący się bezpośrednio pod tym komentarzem.

Komentarz

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>