Spotkanie z Olgą Morawską

W piątek w ramach cyklu „Zainspirowani” w Cafe Pineska w Warszawie będę miała przyjemność poprowadzić spotkanie z Olgą Morawską, na które serdecznie zapraszam. Hasło przewodnie „Miej odwagę!”. Będzie to okazja popytania Olgę o książki – nie tylko górskie, a także plany na przyszłość.

„Miej odwagę” to nazwa Memoriału im. Piotra Morawskiego, który po jego śmierci zorganizowała Olga Morawska. To szansa dla wszystkich eksploratorów i podróżników, żeby zrealizować swoje wyprawowe marzenia.

„Miej odwagę” to także hasło, którym Olga stara się wszystkich zarazić. Sama ma jej sporo. Wystarczyło nie tylko na stworzenie Memoriału, ale także wydanie książek – początkowo Piotrka, teraz już także swoich. Nie wahała się, żeby wraz z dziećmi wyruszyć w podróż, której owocem jest seria przewodników wakacyjnych „Małe Wielkie Podróże”.

Przed Olgą kolejna odważna inicjatywa – fundacja Nagle sami.
Swoje doświadczenie żałoby mam już przepracowane. Teraz chciałabym pomóc tym, którzy są w trakcie drogi przez żałobę. Pomóc przez to przejść i pójść dalej!”.

Jest chodzącym dowodem,że „da się”. Może być inspiracją dla nie tylko dla tych, którzy stracili kogoś bliskiego, ale także dla tych, którzy boją się wielkich zmian.

W trakcie będzie można zakupić książki Olgi Morawskiej w atrakcyjnych cenach.

Olga Morawska – autorka książek o tematyce górskiej („Od początku do końca” – wspólnie z Piotrem Morawskim i „Góry na opak, czyli rozmowy o czekaniu”, „Wakacje w Danii”, „Wakacje w Norwegii”). Była żoną znakomitego himalaisty Piotra Morawskiego, który zginął w 2009 podczas kolejnej wyprawy. Prowadzi Memoriał im. Piotra Morawskiego „Miej odwagę!”. Założycielka Fundacji „Nagle sami”, niosącej pomoc osobom, które niespodziewanie straciły bliskich. Mama Ignacego i Gustawa.


Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

UWAGA! Jeśli chcesz odpowiedzieć na wybrany komentarz kliknij przycisk "Odpowiedz" znajdujący się bezpośrednio pod tym komentarzem.

Komentarz

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>