Konkurs! Jesień w górach: kolory, zapachy, dźwięki, smaki… Rozstrzygnięty!

Koniec lata nie oznacza końca górskich wypraw i wycieczek. Odkryjcie góry jesienią! Pomogą w tym prace uczestników konkursu „Jesień w górach” organizowanego wspólnie przez blog Góry Książek i markę KWARK, producenta odzieży outdoorowej. Znamy już laureatów.

3a

Werdykt jury:

po namyśle zdecydowałyśmy się nagrodzić trzy bardzo różniące się stylem prace i przyznać im równorzędne, ale niejednakowe nagrody:

Justyna Pogorzelska „Jesienią najbardziej na świecie kocham Bieszczady”- czapka uszatka Polartec Classic ozdobiona kwiatami- za barwny, osobisty i konkretny opis bieszczadzkich tras.

Aneta Jakubowska „Jesień w górach”- beret z Polartec Wind Pro – bardzo praktyczny przy mglistej deszczowej pogodzie i długich wędrówkach, za treściwą, skondensowaną relację.

Jakub Safiak „Carrauntoohil” – za próbę poetyckiego potraktowania tematu- czapka z pomponem Polartec Classic”

Laureatów pomogła wyłonić Kasia Nizinkiewicz – projektantka, blogerka, autorka książki „Wędrówki pirenejskie”.

Zgłoszenia można przysyłać do końca września na adres: konkursy@goryksiazek.plDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

UWAGA! Jeśli chcesz odpowiedzieć na wybrany komentarz kliknij przycisk "Odpowiedz" znajdujący się bezpośrednio pod tym komentarzem.

Komentarz

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>