Premiera „Into The Mind” z wytwórni Sherpas Cinema – Kraków

mind-minAle ten czas leci, dopiero co zachwycałam się teaserem, a już 28 września w krakowskim kinie Kijów miała miejsce światowa premiera długo zapowiadanej produkcji „Into The Mind” autorstwa kanadyjskiej wytwórni Sherpas Cinema – twórców wielokrotnie nagradzanego na całym świecie filmu narciarskiego „All I Can”. „Into the Mind” jest dwuletnim projektem Sherpas Cinema. Film opowiada o podejmowaniu ryzyka w górach, kamera „wchodzi w umysł” najlepszych narciarzy i snowboardzistów świata. „Ma to być eksploracyjna epopeja o docieraniu do granic ludzkich możliwości, będzie się rozgrywać między jawą i snem” – zapowiedział Eric Crosland z Sherpas Cinema.

Into The Mind – Official Teaser from Sherpas Cinema on Vimeo.

Ekipa Sherpas Cinema oraz najlepsi narciarze ekstremalni przemierzyli świat wzdłuż i wszerz poszukując najbardziej spektakularnych miejsc do jazdy na nartach i najgłębszego śnieżnego puchu. Odwiedzili miejsca tak odległe jak Boliwia, Himalaje czy mekkę wszystkich freeriderów jaką ciągle pozostaje Alaska. Będący efektem tych podróży film „Into The Mind” próbuje odpowiedzieć na pytanie co sprawia, że niektórzy dobrowolnie narażają się na niebezpieczeństwo i pokonują swoje słabości. Co powoduje, że przez kilkadziesiąt sekund zjazdu czują się jak prawdziwi superbohaterowie? Autorzy wielokrotnie nagradzanego filmu „All I Can”, w swoim najnowszym dziele zabiorą widzów w podróż nie tylko do najbardziej oddalonych miejsc na kuli ziemskiej, ale także odkryją co dzieje się umysłach sportowców dokonujących niemożliwego.

mind-1

Redakcja portalu HiverMAG.pl, we współpracy z wytwórnią Sherpas Cinema przygotowuje dla wszystkich fanów narciarstwa specjalne wydarzenie – światową premierę najnowszego dzieła autorów „All I Can”. Poza Krakowem, projekcja „Into The Mind” będzie miała miejsce jednocześnie w kilku wybranych miejscach na świecie, a tym samym, 28 września krakowscy widzowie będą jednymi z pierwszych, którzy zobaczą film. Olbrzymi ekran kina Kijów.Centrum pozwoli w pełni docenić operatorski kunszt filmowców Sherpas Cinema oraz niesamowite umiejętności zgromadzonej przy tym projekcie grupy sportowców.
mind2Przed premierą, w hallu kina Kijów.Centrum każdy będzie mógł z bliska przyjrzeć się najnowszym kolekcjom nart służącym do freestyle’u, freeride’u i skitour’u, freeride’owym snowboardom, obejrzeć niezbędny w zimowych eskapadach sprzęt górski czy zasięgnąć informacji o bezpieczeństwie w górach. Po projekcji, w kinie odbędzie się obowiązkowe afterparty, które będzie najlepszą okazją do wznoszenia toastów za śnieżną zimę.

mind3

Plan wydarzenia:

16:00 – otwarcie wydarzenia i wystawy (wstęp wolny)
20:00 – początek projekcji (wstęp biletowany)
22:30 – początek afterparty (OFF Kijów Klub)

Bilety:

Przedsprzedaż w dniach 20.08.2013 – 03.09.2013 w cenie 15 PLN
Sprzedaż w dniach 04.09.2013 – 28.09.2013 w cenie 19 PLN

Bilety dostępne są w kasie kina Kijów.Centrum (al. Krasińskiego 34, Kraków) oraz w systemie sprzedaży internetowej.

intoDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

UWAGA! Jeśli chcesz odpowiedzieć na wybrany komentarz kliknij przycisk "Odpowiedz" znajdujący się bezpośrednio pod tym komentarzem.

Komentarz

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>