Konkurs na recenzję książki górskiej

bernadetta-ucieczkaJakiś czas temu wspomniałam, że Bernadette McDonald zabawiła się w Świętego Mikołaja i zostawiła dla czytelnika/czytelniczki bloga egzemplarz „Ucieczki na szczyt” (wydanie II poprawione!) z dedykacją. Niestety nie udało mi się zorganizować odpowiedniego konkursu przed świętami, więc nadrabiam zaległości dzisiaj, a do tego zwiększam pulę nagród. Wyniki już wkrótce…
Update II: Ogłoszenie pokonkursowe. Po dramatycznych wyścigu z czasem udało się konkurs zamknąć. Teraz nastąpi próba czasowego zgrania jurorów celem dramatycznych obrad.  A poważnie, jedziemy na IX Przegląd Filmów Górskich w Ustrzykach Dolnych i po weekendzie spotkamy się z Olgą Morawską i wyłonimy zwycięzców. Zatem trochę cierpliwości.

Update: Ważna informacja dotycząca konkursu na recenzję: po pierwsze absolutny zakaz plagiatów – to już było podkreślane, ale też proszę o niekopiowanie raz już opublikowanych recenzji. Przypominam, że zwycięskie teksty chciałabym opublikować.

Na co czekam? Na Wasze recenzje książek górskich – bez ograniczeń co do długości, tematu, autora książki, tego czy recenzja będzie entuzjastyczna, czy miażdżąca. Może dotyczyć książki, o której już pisałam. Nie musi być też podpisana imieniem i nazwiskiem. Chciałabym tylko później móc ją opublikować w ramach podsumowania konkursu, w związku z tym nie powinny być wcześniej publikowane.

I miejsce – „Ucieczka na szczyt” z autografem Bernadette McDonald i „ochy-achy” na stronie bloga
II i III miejsce – „Wakacje w Kanadzie” z autografem Olgi Morawskiej (książka, w której można poczytać o prowadzonym przez Bernadette centrum kultury górskiej w Banff).

bernadetta-ucieczka  wakacje-w-kanadzie

Termin nadsyłania recenzji do 15 stycznia 2013 na adres recenzje@goryksiazek.pl. Laureatów pomoże mi wyłonić Olga Morawska. Dodatkowe informacje i podpowiedzi, jak pisać recenzje będzie można znaleźć na stronie Góry Książek na Facebooku i Google+.

PS. Jedna rzecz na której bardzo, ale to bardzo mi zależy – nie róbcie plagiatów cudzych recenzji.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

UWAGA! Jeśli chcesz odpowiedzieć na wybrany komentarz kliknij przycisk "Odpowiedz" znajdujący się bezpośrednio pod tym komentarzem.

Komentarz

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>