„Góry na opak” z autografem autorki – rozwiązanie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu dotyczącego bohaterów książki „Góry na opak” Olgi Morawskiej.

Chodziło oczywiście o Jerzego Kukuczkę i Piotra Pustelnika. Jeśli ktoś napisał, że w książce wspomniany był także Krzysztof Wielicki – zdobywca Korony Himalajów, który jednak nie był bohaterem tej książki – nie traktowaliśmy tego jako błąd, natomiast Wanda Rutkiewicz NIE skompletowała Korony Himalajów.

Rozlosowaliśmy nie jedną, ale trzy książki – mam nadzieję, że mnie za to nie pozwiecie. Zwycięzcami są: Grzegorz W., Asia K. i Aneta W. Gratuluję! Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo.

„Jeśli zainteresowała Was recenzja książki „Góry na opak” Olgi Morawskiej zapraszam do konkursu, w którym do wygrania będzie egzemplarz książki z dedykacją od autorki.

Sprawdź o kim rozmawiała w swojej książce Olga i odpowiedź, któremu lub którym z tych wspinaczy udało się zdobyć Koronę Himalajów. Na odpowiedzi czekam do 26 czerwca 2012 pod adresem: konkurs@goryksiazek.pl z dopiskiem w tytule: „Konkurs – Góry na opak”. Zwycięzca zostanie poinformowany mailem, a rozstrzygnięcie ogłoszone na blogu oraz stronie Góry Książek na Facebooku.


Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

UWAGA! Jeśli chcesz odpowiedzieć na wybrany komentarz kliknij przycisk "Odpowiedz" znajdujący się bezpośrednio pod tym komentarzem.

Komentarz

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>